Olimpiadų nugalėtojai

VISAGINO „ŽIBURIO“ PAGRINDINĖS MOKYKLOS MOKINIŲ, DALYVAVUSIŲ OLIMPIADOSE, REZULTATAI 2017 M. (2016–2017 M. M.)

Eil. Nr.

Renginys

Dalyvavo (mokinių sk.)

Mokinio (-ės)

v. pavardė

Klasė

Vieta

Mokinį rengęs mokytojas

1.

Visagino savivaldybės mokinių lietuvių kalbos (gimtosios) olimpiada

3

M. Bieliauskaitė

9a

II

V. V. Gediminskienė

K. Alėjūnas

10a

III

Z. Miškinytė-Mazūrienė

2.

50-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados II etapas

2

A. Iljina

9a

2

A. Vaitkūnienė

G. Mardosaitė

10a

3

3.

Visagino savivaldybės 9-12 klasių matematikos olimpiada

2

M. Bieliauskaitė

9a

2

M. Gutė

4.

Visagino savivaldybės  lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada

3

M. Bieliauskaitė

9a

2

V. V. Gediminskienė

K. Alėjūnas

10a

3

Z. Miškinytė-Mazūrienė

5.

Lietuvos XII prof. K. Baršausko fizikos konkursas

3

-

-

-

L. Norvaišaitė

6.

55-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados II etapas

3

M. Bieliauskaitė

9a

1

T. Alistratova

V. Šilobritaitė

10a

1

7.

Visagino savivaldybės istorijos olimpiada

3

G. Mardosaitė

10a

III

I. Steponėnienė

8.

Visagino savivaldybės geografijos olimpiada

2

-

-

-

V. Kazlionkaitė

9.

Visagino savivaldybės 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiada

9

K. Isajeva

5a

I

A. Muchajeva

 

10.

Visagino savivaldybės 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiada

2

R. Bieliauskaitė

8a

II

M. Gasporovič

11.

Visagino savivaldybės rusų kalbos (užsienio) olimpiados meninio skaitymo konkursas

3

A. Ramanauskaitė

9a

II

O. Latėnienė

E. Misiun

10a

III

 

 

 

OLIMPIADŲ IR KONKURSŲ NUGALĖTOJAI

2014-2015 m. m.

Klasė

Mokinys

Renginys

Vieta

Parengęs mokytojas

2a

Gabrielė Bartkutė

Rokiškio raj. savivaldybės visuomenės sveikatos biuro piešinių konkursas „Mano draugas – šviesoforas“

III

Edita Trubilienė

2a

Marija Kaleničenko

Miesto pradinių klasių Dailyraščio konkursas

I

Edita Trubilienė

3a

Faustas Glaska

Miesto pradinių klasių Dailyraščio konkursas

I

Loreta Čižienė

4a

Daniela Luniova

Miesto pradinių klasių anglų kalbos olimpiada

II

Laima Pranckūnienė

7a

Meilutė Bieliauskaitė

Miesto matematikos olimpiada

I

Anastasija Muchajeva

9a

Dominykas Viliūnas

Miesto lietuvių kalbos ir literatūros (gimtosios) olimpiada

Respublikinė lietuvių kalbos ir literatūros (gimtosios) olimpiada

I

 

 

II

 

Zita Miškinytė-Mazūrienė

 

 

9a

Dominykas Viliūnas

Miesto biologijos olimpiada

II

Almutė Vaitkūnienė

9a

Dominykas Viliūnas

Miesto chemijos olimpiada

I

Tamara Alistratova

9a

Dominykas Viliūnas

Miesto matematikos olimpiada

I

Veronika

Voroneckaja

9a

Šarūnas Bagdonas

Miesto biologijos olimpiada

II

Almutė Vaitkūnienė

9a

Dominykas Viliūnas

Miesto geografijos olimpiada

I

Ramunė Selickaitė

10a

Ieva Jerochinaitė

Miesto technologijų olimpiada

III

Rimantas Malinauskas

10a

Irina Chomišina

Miesto rusų kalbos olimpiada

 

III

Olga

Latėnienė

10a

Jonė Gertrūda Koženiauskaitė

Miesto biologijos olimpiada

III

Almutė Vaitkūnienė

10a

Ieva Jerochinaitė

Miesto meninio skaitymo konkursas

I

Olga Černis

10a

Lukas Ragauskas

Miesto geografijos olimpiada

 

II

Valė

Kazlionkaitė

10a

Karolina Macickaitė

Miesto chemijos olimpiada

III

Tamara Alistratova

10a

Karolina Macickaitė

Konstitucijos egzaminas savivaldybėje.

Apdovanota Lietuvos Respublikos Prezidentės

D. Grybauskaitės už puikias Konstitucijos žinias.

I

Irina Steponėnienė

10a

Karolina Macickaitė

Miesto lietuvių kalbos ir literatūros (gimtosios) olimpiada

 

II

Skirmantė Ramelienė

10a

Karolina Macickaitė

Miesto  istorijos olimpiada

III

Irina Steponėnienė

10a

Marius Zanevskis

Miesto rusų kalbos olimpiada;

Respublikos rusų kalbos olimpiada

I

III

Olga Latėnienė

10a

Ana Kornelija Voskoboinikova

Miesto rusų kalbos olimpiada

III

Olga Latėnienė

2014 metų nugalėtojai

         Miesto meninio skaitymo konkurse I vietą užėmė 7a klasės mokinys Rokas Balčiūnas (mokytoja Zita Miškinytė – Mazūrienė).

 

         Miesto lietuvių kalbos (gimtosios) olimpiadoje II vietą užėmė 9b klasės mokinė Karolina Macickaitė (mokytoja Skirmantė Ramelienė).

 

Mokinių pasiekimai 2013 metais

Pradinių klasių matematikos olimpiadoje 4a klasės mokinė Ruta Bieliauskaitė užėmė II vietą,

4a klasės mokinys Liutauras Mazūra užėmė III vietą.

         Dailyraščio konkurse 1a klasės mokinė Veronika Austin ir 4a klasės mokinė Snieguolė Jančiauskaitė užėmė I vietą.

         Pradinių klasių mokinių spartakiadoje pradinukų komanda užėmė I vietą.

         Konkurse ,,Rūšiuojame atliekas-saugome gamtą“ nugalėtojais paskelbti 1a klasės mokinės Kotryna Bulovaitė, Laurita Baranauskaitė, 3a klasės mokinys Edvinas Lisauskas.

         Piešinių konkurse ,,Aš ir mano draugas Lapiukas mokomės saugiai elgtis gatvėje“ I vietą užėmė 2a klasės mokinė Kotryna Bulovaitė, II vietą -  2a klasės mokinės Veronika Austin ir Miglė Alėjūnaitė.

         Tarptautiniame ,,Kengūros 2013“ konkurse (miesto geriausiųjų dešimtuke): 1a klasės mokinė Kotryna Bulovaitė (8 vieta), 3a klasės mokinys Jogintas Čižys (2 vieta), 3a klasės mokinys Pijus Vaitonis (7 vieta), 4a klasės mokinys Liutauras Mazūra (3 vieta), 4a klasės mokinys Ignas Laurinčiukas (6 vieta).

         Miesto mokinių šachmatų turnyre III vietą laimėjo 4a klasės mokinys Deividas Gliaubertas, IV vietą - 4a klasės mokinys Jogintas Čižys.

         Miesto meninio skaitymo konkurse Artūras Leonaitis užėmė I vietą, Rokas Balčiūnas - II vietą, Raminta Mazūraitė -  III vietą.

         Regioniniame meninio skaitymo konkurse Artūras Leonaitis užėmė II vietą.

         Miesto lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadoje užimta I vieta. Ją laimėjo Raminta Mazūraitė.

         Miesto rusų kalbos olimpiadoje I vietą laimėjo Karolina Jonušaitė, II vietą užėmė Alina Paukštytė, III vietą - Arnoldas Petrauskas.


Informacija atnaujinta: 2017-08-30







Visagino savivaldybė
Visagino pagalbos mokiniui, mokytojui, mokyklai centras
Švietimo ir mokslo ministerija
Ugdymo plėtotės centras

© 2018 Visos teisės saugomos
Visagino Žiburio pagrindinė mokykla

Energetikų g. 56 LT-31227 Visaginas, tel. +370 386 73359
Visagino Žiburio pagrindinė mokykla