Renginys pradinių klasių mokiniams „Madų šou“ (2016-03-15)

Kovo 15 d. Visagino ,,Žiburio“ pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokytojos metodininkės L. Čižienė ir E. Trubilienė organizavo atvirą renginį gamtosaugine tema pradinių klasių mokiniams ,,Madų šou“ panaudojant antrines žaliavas pagal Visagino pagalbos mokiniui, mokytojui ir mokyklai centro vykdomą aplinkosauginę priemonę ,,Gamtos dovanos“.

Renginio metu ,,Žiburio“ pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokiniai stebėjo 3a ir 4a klasės mokinių pagamintus kostiumus iš antrinių žaliavų, entuziastingai atsakinėjo į mokytojų pateiktus klausimus, o renginio pabaigoje jaunieji dizaineriai čia pat sukūrė naują kostiumą, pavadindami jį ,,Laiškanešys neša laiškus“. Džiugino vaikų išradingumas, noras daugiau sužinoti ir dalintis savo kūrybinėmis idėjomis.

Apibendrindamos renginio rezultatus mokytojos dėkojo mokiniams už išradingumą ir skatino visus rūšiuoti atliekas, saugoti ir tausoti gamtą. „Smagu, kad vaikai, tėvelių padedami, įgyvendino savo kūrybinius sumanymus, įgijo naujos patirties, o žiūrovai patyrė daug teigiamų emocijų“, - pasidžiaugė mokytojos.

Gamta išliks sveika tik tuo atveju,

jeigu žmogus nors truputį pamils

ją vien todėl, kad ji nuostabi.

Žanas Dorstas