Kaziuko mugė (2016-03-04)

Pavasarinė nuotaika į Visagino ,,Žiburio" pagrindinę mokyklą atkeliauja su Kaziuko muge-kasmetine mokyklos tradicine švente, kuriai ruošiasi visa mokyklos bendruomenė. Mugės šventiniame atidaryme skambančios dainos, muzika ir šokiai- vilioja visus į šventę.

Mugėje mokiniai pardavinėja savo kurtus ir kartu su tėveliais ar technologijų mokytojais pagamintus dirbinius. Nuo jų neatsilieka ir nagingi mokytojai, mugėje pardavinėję karpiniais puoštus atvirukus, rankų darbo papuošalus, medžio drožinius. Nuolatinių mugės svečių - Visagino pensionato gyventojų rankdarbiai-džiugina kiekvieno juos įsigijusio akį ir širdį.

Visus mugės prekybininkus džiugino pirkėjų: mokinių, tėvelių, močiučių, senelių, mokyklos darbuotojų ir kasmetinių mugės svečių-ikimokyklinukų iš l/d ,,Ąžuoliukas" gausa bei puiki, pavasarinė ir šventiška mugės nuotaika.