Pasidžiaukime žiemos pasaka (2016-02-21)

Tapo įprasta, kad švenčių proga mokyklos stendai papuošiami karpiniais. Darbų siužetai patys įvairiausi: ir lengvai besisukančios snaigės, ir čiulbantys giesmininkai, ir gerai pažįstami tautosakos kūrinių personažai. Ši ypatingos atidos, kruopštumo reikalaujanti meno rūšis – mokytojos Editos Trubilienės pomėgis.

Pedagogė žiburiečius džiugina ne tik savo darbais, bet šia veikla užkrėtė ir savo mokinius – ji mokykloje veda neformaliojo ugdymo užsiėmimus „Karpinių pasaulyje“.

Ypač smagu, kad dabar nuostabiais darbais gali pasigrožėti ir miesto bendruomenė:  Visagino viešosios bibliotekos Meno galerijoje  vasario mėnesį vyksta 3a klasės mokinių karpinių paroda ,,Žiemos pasaka“.

Kai už lango nei žiemiška, nei pavasariška, kviečiame visus žiemos pasaka pasidžiaugti Meno galerijoje.