DIDŽIUOJAMĖS NAUJOMIS PERGALĖMIS (2016-02-17)

Metų pradžia leido išbandyti savo jėgas žiburiečiams - lietuvių kalbos žinovams. Lietuvių kalbos ir literatūros  olimpiadoje Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų mokiniams miesto etape sėkmingai pasirodė mūsų mokyklos mokiniai: 9-10 klasių grupėje laimėtos net dvi garbingos vietos: Dominykas  Viliūnas buvo pirmasis, o Joris Matulevičius – trečiasis.

Į miesto meninio skaitymo konkursą skubėjo net aštuoni geriausi mokyklos skaitovai ir pelnytai nuskynė laurus. 5-8 klasių grupėje pirmąją vietą iškovojo Ugnė Alėjūnaitė, dvi trečiąsias - Akvilė Ramanauskaitė ir Rugilė Trubilaitė. Tarp 9-12 klasių skaitovų Rokas Balčiūnas buvo trečiasis. Pagyrimo raštais apdovanoti Liutauras Mazūra,   Deimantė Kaukėnaitė ir Martynas Bernotaitis.

Nuoširdžiausiai sveikiname laimėtojus ir linkime didžiulės sėkmės Dominykui Viliūnui, vyksiančiam į respublikinę lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadą Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų mokiniams, bei Ugnei Alėjūnaitei, jau šį šeštadienį išbandysiančiai jėgas regioniniame skaitovų konkurse.