Piešiant ... nuotaikas (2015-11-19)

Spalio 15 dieną pradinių klasių mokiniai susitiko su rašytoja, iliustratore Ula Šimulynaite. Kūrybinių dirbtuvių metu vaikai susipažino su elektroninės knygos skaitymu: juos džiugino, kad gali matyti, kaip juda pasakų personažai, klausytis įvairiausių skleidžiamų garsų.

Mokiniams ypač didelį susižavėjimą ši nauja skaitymo metodika paliko dar ir todėl, kad elektroninę knygą skaitė pati teksto autorė. Išreikšdami savo patirtus įspūdžius, pradinukai piešė ... nuotaikas! Vaikai noriai bandė perteikti rytinę nuotaiką, gebėjo atrasti pačius nuotaikingiausius veido išraiškos bruožus. Neliko abejonių, kad tokios kūrybinės dirbtuvės skatina jaunąjį skaitytoją dar labiau domėtis knyga ir ją skaityti. Gražiausi vaikų piešiniai buvo apdovanoti. Susitikimo metu pradinukai džiaugėsi ir rašytojos naujausiomis knygutėmis, net įsigijo knygų su rašytojos autografais.

Ačiū rašytojai už suteiktą galimybę pažinti tai, kas dar buvo nepatirta ir nauja.

Pradinių klasių mokytoja, renginio iniciatorė Loreta Čižienė