Stovykla pradinių klasių mokiniams ,,Varliukai - Žiburiukai 8“ (2015-07-01)

Jau tradicija tapo kiekvienais metais pradinių klasių mokiniams atostogas pradėti savo mylimoje mokykloje –vasaros poilsio stovykloje ,,Varliukai – Žiburiukai“. Šį kartą stovyklos vadove dirbo pradinių klasių mokytoja Loreta Čižienė, jai talkino visos pradinių klasių mokytojos bei muzikos ir kūno kultūros mokytojai.

Išradingai parengtos programos dėka vaikai puikiai praleido laiką stovykloje. Kiekvienas būrys (jų buvo 4) turėjo savo būrio vadą: šios pareigos buvo patikėtos vyriausiems, ketvirtokams – Glorijai, Viktorijai, Ervinui ir Danieliui. Jie puikiai tvarkėsi savo būriuose: mokė draugus komandinio darbo, draugiškumo subtilybių, pagalbos vienų kitiems bei skatino pasidžiaugti kitų komandų pergalėmis. Kiekviena diena buvo vis kitokia, o už nuveiktus darbus komandos gaudavo ,,džiaugsmo juosteles“ bei užsidirbdavo ,,Aukso karūną“. Tai – didžiulė motyvacija būti patiems šauniausiems.

Stovyklos metu vaikai susitiko su rašytoja ir iliustratore Ula Šimulynaite, lankėsi miesto viešojoje bibliotekoje, ieškojo informacijos knygų lentynose, klausėsi Visagino legendos, piešė legendai iliustracijas, surengė piešinių parodą, buvo apdovanoti pačios rašytojos knygelėmis su autografais, keliavo po Aukštaitijos nacionalinį parką, aplankė Ladakalnį, Ginučių piliakalnį, autentišką Palūšės bažnyčią, sportavo , žaidė naujus žaidimus, statė smėlio pilis, iškylavo miške – visko nė neapsakysi. O dar daugiau įvairiausių vaikų įspūdžių atsispindėjo jų piešiniuose ir rašinėliuose, tai buvo matyti parodėlėje, surengtoje mokyklos salėje. Taigi tėveliai galėjo pasidžiaugti, kad jų atžalos ne tik buvo saugios šias dvi savaites, bet ir turiningai praleido laisvalaikį bei pateisino jų lūkesčius.

Stovyklos uždarymo šventėje stovyklautojai parodė puikią programėlę, pristatė mūsų kraštui būdingus liaudies ratelius, žaidimus, dainas, o galiausiai ,,Linksmos Atvykėlės su lagaminu“ – stovyklos vadovės - buvo apdovanoti visi ,,varliukai - žiburiukai“ linksmomis padėkomis, įdomiais suvenyrais bei nuotaikingais rašikliais.

Dėkojame miesto savivaldybei už paramą šiai programai, direktorei – už palaikymą ir sudarytas sąlygas, virėjoms – už skanų ir sotų maistą, vadovams – už nuoširdumą, kūrybiškumą ir draugiškumą, tėveliams – už paramą ir geranoriškumą. Tikimės susitikti ir kitais metais.

Stovyklos vadovė Loreta Čižienė ir ,,varliukai – žiburiukai“