Puikus pasiekimas respublikinėje olimpiadoje (2015-03-31)

Šių metų kovo 13-14 dienomis Druskininkuose vyko respublikinė lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada. Joje dalyvavo miesto turo nugalėtojas 9a klasės mokinys Dominykas Viliūnas.

Į respublikinę olimpiadą tradiciškai atvažiuoja miestų ir rajonų etapų nugalėtojai, taigi, galima sakyti, tie mokiniai, kurie geriausiai išmano lietuvių kalbą ir literatūrą. Olimpiados metu buvo sprendžiamas testas, kuriame tikrinamos lietuvių kalbos, kalbos istorijos, teksto analizės bei literatūros žinios. Vėliau dalyviai rašė esė nurodyta tema. Olimpiados dalyvių darbus vertino kompetentinga komisija - Lietuvos universitetų dėstytojai bei lituanistai praktikai.

Džiugu, kad pirmąkart iš visaginiečių būtent mūsų mokyklos mokinys Dominykas Viliūnas laimėjo II vietą ir tapo lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados prizininku. Be abejo, daug kam gali susidaryti įspūdis, jog Dominykui tai nebuvo sudėtinga, nes jis mokosi dešimtukais, yra ne vienos dalykinės olimpiados mieste nugalėtojas, tačiau tokio puikaus rezultato negalima pasiekti be nuoseklaus ir kryptingo darbo. O Dominykas būtent taip ir dirba. Taigi, sveikindami Dominyką linkime jam ir toliau tobulėti bei siekti užsibrėžtų tikslų.