Paskatinamoji edukacinė kelionė į Kauną (2014-12-17)

Lapkričio 28d. mokykla pažangiems mokiniams organizavo edukacinę kelionę į Kauną. Mokiniai aplankė Kauno tvirtovės VII fortą bei Botanikos sodą. VII forte vyko edukacija ,,Jaunųjų mokslininkų laboratorija“. Čia kaip tikroje laboratorijoje mokiniai apsirengė baltais chalatais ir tapo jaunaisiais mokslininkais, kurie atliko įvairius bandymus ir netgi ieškojo lobio. Lobį atrasti padėjo tiksliai atliekami cheminiai bandymai.

Taip linksmai mokiniai buvo supažindinti su chemijos mokslo paslaptimis. O štai Kauno botanikos sode visus sužavėjo gamtos ir gyvūnijos pasaulis, vaikai netgi galėjo paglostyti iguaną Maksą, tik ne visi išdrįso. Vėliau aplankyta tropinių drugelių kolekcijos paroda. Ekskursija mokiniams tikrai patiko, tai tarsi atpildas ir įvertinimas už nuolatinį ir atkaklų mokymąsi, tai skatina ir toliau siekti pačių geriausių rezultatų.