TOLERANCIJOS DIENOS PAMINĖJIMAS (2014-11-30)

Šių metų lapkričio 14 dieną mokykloje buvo paminėta tarptautinė Tolerancijos diena. Jaunieji policijos rėmėjai ir mokinių tarybos atstovai „užaugino“ gražų Tolerancijos medį, ant kurio kiekvieno lapo galima perskaityti 5-10 klasių mokinių mintis apie tai, kaip jie supranta žodį tolerancija.

Jaunieji policijos rėmėjai surengė mini paskaitėles 1-4 klasių mokiniams ir užsegė jiems ant rankų pačių padarytas tolerancijos apyrankes. Buvo paaiškinta mažiesiems, kad tolerantiškas žmogus atvira širdimi priima įvairovę ir nesusidaro išankstinės nuomonės apie kitą žmogų, kuris skiriasi rase, religija ar lytimi, moka gerbti kiekvieną. Mažieji skatinti būti tolerantiškais, nes tai šiuolaikiška ir padeda susirasti draugų.

Išties, tolerancija moko žmogų ne tik pagarbos, bet ir lankstumo, o tai būtina norint patirti sėkmę gyvenime.