,,Žiburio” mokykla džiaugiasi Solidarumo bėgimu (2014-10-29)

Spalio 16d. pradinių klasių mokytojos metodininkės Loretos Čižienės iniciatyva organizuotas Solidarumo bėgimas. Šis bėgimas – tai visuomeninės organizacijos ,,Gelbėkit vaikus” labdaros akcija, kurios tikslas - subūrus vaikus bendrai sportinei veiklai, skatinti solidarumą tarp skirtingų kultūrų, socialinės aplinkos ir įvairaus amžiaus mokinių bei surinkti paramą būtinoms mokymosi priemonėms Lietuvos vaikų dienos centrams bei Zambijoje, Mikutos kaime, gyvenantiems vaikams, kurie šiuo metu net neturi mokyklos.

Solidarumo bėgimo dalyviai gavo bėgikų korteles ir iš anksto ieškojo rėmėjų. Be abejo, labiausiai mokinius rėmė tėveliai, močiutės ir seneliai. Rėmėjai už kiekvieną nubėgtą vaiko simbolinį Solidarumo kilometrą skyrė tam tikrą sumą. Visi suaukoti pinigėliai perduoti ,,Gelbėkit vaikus” organizacijai, o mokiniai, dalyvavę bėgime, gaus solidarumo diplomus. Kaip teigė bėgimo mokykloje iniciatorė mokytoja Loreta Čižienė, akcija tikrai pavyko, nes dalyvavo daugiau nei šimtas žiburiečių.