Šeimos šventė mokykloje (2014-05-19)

Gegužės 15 – ąją Lietuvoje minima Tarptautinė šeimos diena, kurią, atsižvelgdama į ypatingai svarbų šeimos vaidmenį visuomenės gyvenime, 1994 metais pasiūlė minėti Jungtinių Tautų organizacija. Mūsų mokykloje Šeimos diena paminima gražia tradicine Šeimos švente, į kurią mielai  kaskart susirenka „Žiburio“ bendruomenė.

Šįkart Šeimos šventės metu vyko gražūs klasių kolektyvų pasirodymai, skambėjo dainos, buvo šokami liaudies šokiai, o vyresnieji mokiniai apie žmogaus ateitį kalbėjo teatro kalba - parodytas vaizdelis V. V. Landsbegio kūrybos motyvais. Šventės metu padėkos raštais apdovanoti gerai besimokančių bei aktyviai bendruomenės gyvenime dalyvaujančių vaikų tėvai, vėliau visi pakviesti pabendrauti prie vaišių stalo.

Džiugu, kad Šeimos šventė nepalieka abejingų: miela, kai koncerte dalyvauja pilna salė žiūrovų, jauku, kai niekas neskuba namo ir randa laiko pabendrauti, pasidžiaugti sėkmėmis ar pasidalinti rūpesčiais. Išties, esame darni ,,Žiburio“ šeima!