Parengiamasis Erasmus + vizitas (2021-11-02)

Spalio pradžioje 10a klasės mokinė Kotryna Bulovaitė ir anglų kalbos mokytoja Astra Daugėlienė vyko į Lenkiją, Liubliną, kur dalyvavo projekto Erasmus+ tarptautinių jaunimo mainų parengiamojo vizito susitikimuose su būsimais projekto partneriais iš Slovakijos ir Lenkijos.

Netrukus buvo sukurtas filmukas, supažindinantis su susitikimo veiklomis ir rezultatais. Jį galite pažiūrėti paspaudę ant šios nuorodos: https://www.youtube.com/watch?v=5RjgzdYiUrQ

Šiuo metu dešimt 7–10 klasių mokinių intensyviai ruošiasi patiems mainams, vyksiantiems spalio 27 – lapkričio 5 dienomis. Mainų programos tema - „Kūrybiškumo ugdymas pasitelkiant teatrinius metodus“. Projekto tikslas - ugdyti jaunimo kūrybiškumą, gebėjimą netradiciškai mąstyti, tarpkultūrines ir socialines kompetencijas, t. y. suprasti kitas kultūras ir gebėti pristatyti savąją, bendrauti ir bendradarbiauti tarptautinėje grupėje, gerinti anglų kalbos įgūdžius.