Kaziuko mugė (2014-03-17)

Kovo 6 d. mokykloje šurmuliavo Kaziuko mugė – tradicinis ir išskirtinis mūsų mokyklos renginys. Šventė pradėta nuotaikingais  K. Donelaičio poemos ,,Metai“  žodžiais, kviečiančiais džiaugtis artėjančiu pavasariu. Išties, liaudyje Kazimierinės tapatintos su kovarnių ir varnėnų parskridimu. Manyta, jog nuo šios dienos dera pradėti galvoti apie pavasario darbymetį,  todėl prieš didžiuosius darbus pravartu iš namų išsiruošti, pasižmonėti.

Tad Kaziuko mugė ir sukviečia ne tik mokyklos mokinius, bet ir tėvelius pabendrauti, pasižmonėti bei parodyti savo šeimos išradingumą. O šiais metais šventėje dalyvavo kaip niekad daug jaunųjų prekybininkų ir pirkėjų, kaip niekad daug buvo įvairių rankdarbių bei gardumynų. Džiaugėmės atvykusiais svečiais – lopšelio-darželio ,,Ąžuoliukas“ ikimokyklinukais ir nuolatiniais mūsų šventės dalyviais – Visagino socialinės globos namų gyventojais. Tikimės, jog ir svečiai, ir šeimininkai turėjo kur akis paganyti, turėjo iš ko pasirinkti, o drąsesni galėjo ir visai neblogai  nusiderėti.

Išties, Kaziuko mugė yra svarbi šventė, nes buria mokyklos bendruomenę,  moko darbštumo bei lavina kūrybiškumą.