Vasario 16-osios šventė (2014-02-19)

2014-02-14 mokykloje iškilmingai paminėta Vasario 16-osios – Lietuvos valstybės atkūrimo dienos šventė. Pirmosios pamokos metu 5-10 klasių mokiniai rinkosi į mokyklos salę, kur vyko šventinis renginys. Susirinkusieji  buvo supažindinti su tikrai sudėtingu Lietuvos keliu į 1918 m. vasario 16-ąją. Prisimintos iškiliausios asmenybės,  pasiaukojamai dirbusios tam, kad Lietuva atkurtų valstybingumą, taip pat pristatyta, kokius sunkumus teko patirti besikuriančiai valstybei.

Vėliau skambėjo kanklių muzika, buvo skaitomos eilės ir dainuojamos dainos  apie Lietuvą. Renginio pabaigoje paskelbti ,,Pilietiškiausios klasės“ konkurso nugalėtojai. Jais tapo 5a klasės mokiniai, tą dieną visi apsirengę geltonai, žaliai ar raudonai, t. y. valstybinės vėliavos spalvomis. Jiems įteiktas prizas – mokyklos virėjų iškeptas pyragas. Pasibaigus renginiui, mokyklos fojė nufotografuota simbolinė Lietuvos širdis, kurią sudarė mokyklos bendruomenės nariai, pasipuošę tautinėmis spalvomis.

Atskirą šventinį koncertą surengė ir pradinukų mokytojų vadovaujami mokyklos mažiausieji – 1-4 klasių mokiniai.