Žiburiečiai rinkosi į mokyklą karjeros dienai (2013-12-11)

Gruodžio šeštą dieną žiburiečiai rinkosi į mokyklą karjeros dienai. Pamokas organizavo ir mokyklos mokytojai, ir įvairių profesijų atstovai - svečiai iš Visagino, Utenos bei Kauno. 1-4 klasių mokiniai susitiko su Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Visagino policijos komisariato atstovais. Vyko ir užsiėmimai klasėse ugdymo karjerai tema. Darbo dienos pabaigoje mokinių piešiniai ,,Mano tėvelių profesijos“ papuošė mokyklos fojė. 5–6 klasių mokiniai dalyvavo devintokų organizuotoje viktorinoje ,,Atspėk profesiją“ ir buvo apdovanoti prizais. Vėliau mokiniai vyko į Visagino viešąją biblioteką, kurioje susipažino su bibliotekininko darbo ypatumais.

7–8 klasių mokiniai susitiko su Vyčio apygardos 5 rinktinės karo prievolės ir komplektavimo Utenos teritorinio skyriaus atstovais. Klausėsi ir Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Visagino policijos komisariato atstovų pasakojimo. Klasių vadovai organizavo darbą klasėse ugdymosi karjerai tema. 10 klasės mokiniai pildė Karjeros planus. Vėliau kartu su devintokais buvo pakviesti į susitikimą su Vyčio apygardos 5 rinktinės karo prievolės ir komplektavimo Utenos teritorinio skyriaus atstovais. Šiek tiek pailsėję, dalyvavo pomokose-paskaitose, kurias organizavo svečiai iš Kauno technologijos universiteto Fundamentaliųjų mokslų fakulteto.