VISAGINO POLICIJOS KOMISARIATO INFORMACIJA (2018-12-10)

Gerbiami tėveliai, Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Visagino policijos komisariato pareigūnai pastebi, kad vaikai ir paaugliai pažeidinėja kelių eismo taisykles, t. y. pereina kelią neleistinoje vietoje, ne visada su savimi turi atšvaitus ar šviesą atspindintį elementą, eidami per kelią naudojasi mobiliojo ryšio priemonėmis.

Norėdami išvengti nelaimingų atsitikimų prašome:

• kiekvieną dieną priminkite savo vaikams saugaus eismo taisykles;

• skatinkite, kad kelyje elgtųsi atsakingai ir saugiai;

• patikrinkite, ar turi atšvaitus (šviesą atspindintį elementą), ar teisingai nešioja;

• išmokykite teisingai eiti per kelią ir tik tam skirtose vietose. Akcentuokite, kad prieš įžengdami į važiuojamąją dalį ir eidami ja, nesinaudotų mobiliojo ryšio priemonėmis ir pan., kurie atitrauktų jų dėmesį nuo aplinkos ir eismo situacijos kelyje stebėjimo ir trukdytų įsitikinti, kad eiti saugu;

• paaiškinkite, kad prieš žengdami į perėją, jie turi būti atidūs ir įvertintų, ar eiti saugu.

Nepamirškite, tėveliai, kad Jūsų teisė ir pareiga – auklėti savo vaikus dorais žmonėmis ir ištikimais piliečiais, iki pilnametystės juos išlaikyti. Vengimas naudoti tėvų valdžią, arba jos naudojimas prieš vaiko interesus užtraukia įsėjimą arba baudą iki vieno šimto eurų.

Būkite visada saugūs!!!