Debatų turnyras (2018-12-10)

2018 m. lapkričio 17 d. Kauno jėzuitų gimnazijoje vyko šalies pradedančiųjų debatų turnyras, kuriame dalyvavo 47 komandos iš 24 Lietuvos gimnazijų, tarp jų vienintelė pagrindinė mokykla – Visagino „Žiburio“ pagrindinė mokykla. Debatų turnyro tema gana sudėtinga - „Plėtra į Rytus turėtų tapti strateginiu ES prioritetu“.

Mokyklai atstovavo naujokų komanda: Glorija Kotryna Nosovaitė, Maksimas Možeiko (8a) ir Ugnė Alėjūnaitė (9a). Sunkioje „kovoje“ mūsų komanda susirėmė su Kauno technologijos universiteto Inžinerijos licėjaus, Telšių Žemaitės ir Užpalių gimnazijų komandomis. Ir nors nepatekome į aštuntfinalį (turėjome tik vieną pergalę), džiaugiamės garbingai atstovavę savo mokyklai!!!

Tik nuo spalio mėnesio vidurio mes pradėjome kartu mokytis debatų subtilybių, dirbti komandoje, tobulinti oratorinius įgūdžius. Trūko laiko, žinių, informacijos, bet noras dalyvauti naujoje veikloje padėjo mums per tokį trumpą laiką pasiruošti turnyrui. Patyrėme daug smagių įspūdžių, susiradome naujų draugų.

Sveikinu naujokų komandą su „krikštu“ ir kviečiu visus norinčius 8 - 10 klasių mokinius prisijungti prie Debatų klubo veiklos.

Debatų klubo vadovė Jelena Orlova