Saugaus eismo pamokėlės (2018-10-01)

Gatvėmis nuolat lekia automobiliai, o šaligatviais skuba pėstieji. Gatvė – tai vieta, kurioje daugelis vaikų patiria traumas ar net žūva. Taigi vaikams ypatingai svarbu gerai išmokti taisykles, reguliuojančias žmonių ir automobilių eismą, išmokti vertinti situaciją kelyje.

Todėl šių metų rugsėjo 17 dieną Visagino „Žiburio“ pagrindinėje mokykloje sulaukėme viešnios iš Visagino policijos komisariato. Bendruomenės pareigūnė Onutė Pernavienė 1a, 1b ir 2a bei 2b klasė mokinukams mielai vedė pamokėles apie saugų eismą. Išradingai organizuotos ir naudingos informacijos suteikusios pamokėlės tikrai reikalingos siekiant užtikrinti mokinių saugumą gatvėje. Mažiesiems žiburiečiams buvo priminta, kad artėjant tamsiajam metų laikui, visi turime būti matomi, tad ant viršutinių rūbų bei kuprinių turime nešioti atšvaitus.

Visiems mokyklos mokiniams linkime saugių mokslo metų.