Pasaulinė diena be tabako (2018-06-25)

Visagino „Žiburio“ pagrindinės mokyklos mokiniai kiekvienais metais gegužės mėnesį mini Pasaulinę dieną be tabako. Jos metu atkreipiamas bendruomenės dėmesys į rūkymo žalą sveikatai bei kitas su tabako ir tabako gaminių vartojimu susijusias rizikas. Ypač didelis dėmesys atkreiptas į šiuo metu tarp jaunimo itin paplitusių elektroninių cigarečių žalą.

Per mokslo metus mokiniai supažindinti su Lietuvos Respublikos Tabako, tabako gaminių ir su jais susijusių gaminių kontrolės įstatymo nuostatomis, Visagino policijos bendruomenės pareigūnė kalbėjo apie atsakomybę nepilnamečiams ir jų tėvams. 5-8 klasių mokiniams pagal alkoholio, tabako ir kitų psichiką veikiančių medžiagų vartojimo prevencijos programą organizuotos klasių valandėlės tema „Žalingų įpročių prevencija“. Mokykloje veikia 5-8 klasių mokinių plakatų paroda „Švarūs plaučiai – švarios smegenys“.