Gerbiami mokinių tėveliai, darbuotojai, mūsų bičiuliai (2018-04-16)

kiekvienais metais džiaugiamės, kad esate aktyvūs mūsų mokyklos bendruomenės nariai, rėmėjai, kad Jums rūpi mokinių, klasės, visos mokyklos reikalai.

Esame dėkingi už supratingumą, geranorišką bendradarbiavimą ir nuoširdų norą padėti kurti vaikams jaukesnę, saugesnę ir modernesnę mokymosi aplinką.

Paraginkite tai padaryti savo draugus bei pažįstamus.

2 proc. GPM pervedimas mokyklai užtruks tik kelias minutes, kol užpildysite anketą, tačiau rezultatas bus reikšmingas, o Jūsų pajamos nuo to nepasikeis.

Nusprendę suteikti paramą, užpildykite nustatytos FR0512 formos (versija 03) prašymą. Mokyklos kodas 193170510.

Šiais metais, norint paremti mokyklą 2 procentų pajamų mokesčio dalimi, reikia elektroniniu būdu deklaruoti pajamas už 2017 metus (forma GMP 308). Tik deklaravus pajamas (jei yra tokia prievolė), bus vykdomas Jūsų prašymas dėl 2 procentų sumos pervedimo mokyklai.

Prašymas pervesti 2 procentus pajamų mokesčio sumos turi būti pateiktas iki 2018 metų gegužės 1 dienos.