Pavasario belaukiant (2013-03-26)

Šių metų kovo 21-ąją dieną visi, kuriems jau įgriso laukti kažkur vis delsiančio pavasario, buvo pakviesti į sporto salę sudalyvauti velykinės sporto šventės programoje.

Varžytasi estafečių, velykinio margučio nešimo rungtyse, norintys savo rankos taiklumą bandė svaidydami žiedus. Visiems labai patiko salės futbolo ir krepšinio turnyrai, daug dalyvių noriai žaidė tinklinį. Buvo smagu stebėti, kaip kūrėsi mišrios ir azartiškai nusiteikusios mokinių, tėvelių, mokytojų bei mokyklos administracijos komandos, nusiteikusios bet kokia kaina laimėti. Sirgalių taip pat netrūko. Na, o šventės pabaigoje įvykę dalyvių apdovanojimai pradžiugino kiekvieną – neliko neįvertintų simboline dovanėle.

Pasibaigus renginiui, daugelis jo dalyviu teigė, jog būtų nuostabu, jei ši šventė taptų tradicine ir į ją ateitų daugiau tėvelių.