Kaziuko mugė (2013-03-14)

Kovo 1 d., penktadienį, mokykloje šurmuliavo Kaziuko mugė – tradicinis mokyklos renginys, kuriame jau nebe pirmus metus dalyvauja ir socialiniai partneriai bei kitos miesto mokyklos. Sutikti šaunių ir iškalbingų personažų – Kaziuko ir Kazytės – mugės dalyviai prisiminė tradicijas, šoko, dainavo. Vėliau, paskelbus mugės atidarymą, prasidėjo tikras šurmulys. Ypač aktyvūs buvo mažieji mugės dalyviai- pradinių klasių mokiniai. Jų darbelių buvo daug ir įvairių. Vyresniųjų klasių mokinių darbai išsiskyrė originaliomis idėjomis. Ypač akį džiugino pradinių klasių mokytojos Editos Trubilienės meniški karpiniai, ir, žinoma, kaip ir kasmet nustebino Socialinių paslaugų centro gyventojų sukurti darbai.

Kaip teigė mugės personažas Kaziukas, šia švente pavasariui vartus jau atkėlėme. Ir, galima sakyti, jog labai įspūdingai, nes mugės lankytojų buvo kaip niekad daug ir šventė tikrai pavyko.