Europos kalbų diena (2017-10-09)

Europos kalbų diena, minima rugsėjo 26 dieną, neaplenkė ir ,,Žiburio“ mokyklos. Mokiniai, dalyvaudami netradicinėse pamokose, linksmai leisdami laiką, visą dieną gilino žinias mokydamiesi kitų kalbų, analizuodami skirtingų kultūrų ypatybes. Pamokos vyko kitaip, nei įprasta. Per lietuvių kalbos pamoką mokiniai išmoko nemažai latvių kalbos žodžių, per muziką dainavo latvių bei italų dainas, per kūno kultūrą žaidė įvairių šalių tradicinius žaidimus, per matematiką dalyvavo lenkų kalbos viktorinoje ir net kūrė eilėraščius šia kalba, pagal rusų tautos tradicijas gerdami arbatėlę mokiniai susipažino su vaistinių augalų nauda. Integruotos įvairių dalykų pamokos skatino pagarbą kitų tautų kalboms bei jų kultūrų ypatumams.