MENINIO ŽODŽIO ŠVENTĖ (2017-02-03)

Sausio 19 dieną į mokyklos muzikos salę susirinko nemažas būrelis meninio žodžio mylėtojų. Iš jaudulio spurdėjo ir Meninio skaitymo konkurso  senbuvių, ir pirmą kartą nusprendusių išbandyti savo jėgas dalyvių širdelės. Tačiau netrukus jaudulys praėjo, nes visi pajuto net ore tvyrantį nuoširdumą, ir tai padėjo skaitovams perteikti pasirinkto kūrinio nuotaiką. Tačiau, kaip ir kiekviename konkurse, komisijos nariai turėjo išrinkti tuos, kuriems pavyko geriausiai. Už puikią popietės nuotaiką dėkojame visiems dalyviams ir sveikiname nugalėtojus.

5-8 klasių amžiaus grupėje

•             1-ąją vietą iškovojo Liutauras Mazūra, 8a kl.;
  •             2-ąją vietą laimėjo Gerda Ziziukaitė, 6a kl.;
  •             3-iosios vietos nusipelnė Snieguolė Jančiauskaitė, 8a kl., ir otryna Bulovaitė, 5a kl.

9-10 klasių amžiaus grupėje

•             1-ąją vietą iškovojo Rugilė Trubilaitė, 9a kl.;
  •             2-ąją vietą laimėjo Karolina Vainiūtė, 10a kl.;
  •             3-iosios vietos nusipelnė Gabrielė Pimpytė ir Akvilė Ramanauskaitė, 9a kl.

Mokyklos meninio skaitymo konkurso nugalėtojai vasario 1 d. dalyvaus Miesto meninio skaitymo konkurse, kuris šįmet vyks „Žiburio“ pagrindinėje mokykloje. Iš visos širdies žiburiečiams linkime sėkmės.