Popietė su knyga „Žiemos pasaka“ (2017-01-02)

Siekiant skaitymo įgūdžių lavinimo, Visagino „Žiburio“ pagrindinės mokyklos pradinukams visą gruodžio mėnesį organizuotos  popietės su knyga „Žiemos pasaka“. Jaukias popietes su knyga organizavo mokyklos socialinė pedagogė L. Cicėnienė į pagalbą pasitelkdama vyresniuosius 8a, 9a, 10a klasių mokinius.

Mažieji skaitytojai su malonumu skaitė žiemos pasakas, atpasakojo tekstus, užrašė savo įspūdžius. Drąsos pradinukams suteikė vyresniųjų draugų pagalba: jie  rodė pavyzdį, skatino  pozityvų mąstymą skaitant. Suvokta skaitymo svarba galima buvo pasidžiaugti, žvelgiant į mažųjų užrašytas mintis. Vieniems knyga  prilygsta mokytojui, draugui, žinių šaltiniui, kitiems be knygos pasaulis būtų pilkas, jie turbūt neišmoktų rašyti be klaidų. Panašaus pobūdžio užsiėmimai bus organizuojami ir ateityje:  jie yra vaikams patrauklūs, skatina skaityti, ugdo gebėjimą tobulinti  vidinį pasaulį,  vertinti savo ir kitų jausmus.