Mokyklos gimtadienio šventė (2016-12-16)

Džiaugdamiesi pirmuoju solidžiu jubiliejumi gruodžio 2 d. mokiniai organizavo savo mokyklos gimtadienio šventę ,,Sveikinimas mokyklai“.

Pasveikinti mokyklą nutarta netradiciškai – pradinių klasių mokiniai piešė sveikinimus ir, suklijavę juos į vieną bendrą piešinį, dovanojo mokyklai patį ilgiausią sveikinimą, 5-10 klasių mokiniai kepė gimtadienio tortus ir juos dekoravo taip, kad išryškėtų mokyklos jubiliejaus tema. Vėliau 5-10 klasių mokiniai dalyvavo protmūšyje ,,Žiburio istorija“, kur galėjo pasitikrinti savo žinias apie mokyklą.

Visi bandė savo jėgas atlikdami ir nestandartines užduotis – reikėjo iš garso įrašų atspėti mokytojų vardus arba iššifruoti mokytojų nuotraukų koliažus. Paskutinė gimtadienio šventės užduotis – mokinių parengtas sveikinimas mokyklai. O sveikinimų būta įvairių! Džiugino mažųjų eilės, posmai ir dainos, vyresnieji sveikino savo sukurtomis eilėmis, dainomis, vaizdo filmukais. Už šias pastangas mokiniai buvo įvertinti – mokykla jiems dovanojo iškeptus pyragus, o nugalėtojams, 9–10 klasių mokiniams, padovanota išvyka į Ignalinos sporto ir pramogų centrą. Beje, visi buvo pavaišinti išskirtine Visagino policijos komisariato mokyklai padovanota dovana – milžinišku šakočiu, pasivaišinta ir pačių iškeptais tortais. Jaukioje klasės aplinkoje mokiniai ne tik vaišinosi, bet ir žiūrėjo mokyklos nuotraukas, vaizdo įrašus, kuriuose užfiksuotos prasmingos jų akimirkos ,,Žiburio“ mokykloje. Išties, visiems buvo gera ir jauku!

Į gimtadienio šventę nepamiršta pakviesti ir šią mokyklą baigusių mokinių. Kaip miela buvo matyti susirinkusį gausų buvusiųjų mokyklos absolventų būrį! Juos pasveikino mokyklos direktorė ir atkreipė dėmesį į tai, kad nesvarbu, kur likimas nubloškia, jie yra prisimenami ir laukiami čia, ,,Žiburyje“. Susirinkusieji žiūrėjo filmus, kuriuose užfiksuotos ir jų, buvusiųjų, akimirkos mokykloje, vėliau dalyvavo 5–10 klasių organizuotame nuotaikingame protmūšyje. Po to buvę klasių vadovai pakvietė į klases, kur iki išnaktų dalintasi mokyklinio gyvenimo prisiminimais, pasidžiaugta kiekvieno sėkmės istorija ar linksmintasi mokykloje vykusioje diskotekoje.

Šventė tikrai pavyko, nes visiems dovanojo gerų emocijų ir, svarbiausia, leido kiekvienam išgyventi bendrystės jausmą, pasijusti tikru savo mokyklos istorijos kūrėju.