Košės diena mokykloje (2016-10-20)

Šiais metai visose  Lietuvos mokyklose  trečią kartą minima pasaulinė košės diena. Visagino „Žiburio“ pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokiniai noriai dalyvavo  šioje akcijoje. Jie, kartu su 60 000 pradinukų Lietuvoje, rytą pasitiko  valgydami košę.

Suprantant, kaip sunku keisti įsisenėjusius mitybos įpročius, ,,Žiburio“ pagrindinėje mokykloje daug dėmesio skiriama diegiant jaunajai kartai  sveikos gyvensenos principus. Tikimasi, kad suteikus žinių ir rodant pavyzdį, bus suformuotas teisingas mokinių požiūris į mitybą, išugdytas supratimas,  kad sveikas maistas yra skanus maistas.  Organizuotos paskaitos apie sveiką mitybą metu vaikams buvo paaiškinta, kas sveika ir naudinga jų organizmui, kaip pasirinkti maistingus produktus, mokiniai paskatinti atsisakyti nesveikų užkandžių. Vėliau visi ragavo košę.

Vaikai mielai mokosi ir nori sveikai maitintis.