Konkursas DIKTANTAS 2018 (2018-03-13)

Kovo 6 d. Visagino ,,Žiburio“ pagrindinėje mokykloje vyko Visagino savivaldybės mokyklų lietuvių dėstomąja kalba 5-8 klasių mokinių konkursas  ,,DIKTANTAS  2018“.

5-6 klasių grupėje I vietą užėmė ,,Žiburio“ pagrindinės mokyklos  6a klasės mokinė Kotryna Bulovaitė, II vietą – ,,Žiburio“ pagrindinės mokyklos  5a klasės mokinė Marija Kaleničenko, III vietą  - ,,Žiburio“ pagrindinės mokyklos  6a klasės mokinė Rachelė Bieliauskaitė.

7-8 klasių grupėje I vietą užėmė ,,Žiburio“ pagrindinės mokyklos  7a klasės mokinė Gerda Ziziukaitė, II vietą – ,,Žiburio“ pagrindinės mokyklos  7a klasės mokinė Daniela Luniova,  III vietas laimėjo ,,Žiburio“ pagrindinės mokyklos  8a klasės mokinys Jogintas Čižys ir ,,Verdenės“ gimnazijos 8b klasės mokinė Aliona Žemčugova.

Sveikiname laimėtojus.